EN


Yeniden Pazarlama

Yeniden pazarlama, web site ziyaretçilerinizin, ziyaret ettikleri diğer web sitelerinde reklamınızın yeninden gösterilmesini sağlar. Yeniden pazarlama sayesinde marka bilinirliğiniz, reklam kampanyalarınızın etkisi ve satın alma oranları artış gösterir.


remarketing yeniden pazarlama


Ziyaretçilerinizle Tekrar Bağlantı Kurun!

 

Yeniden pazarlama, web sitenizi ziyaret etmiş veya mobil uygulamanızı kullanmış olan kullanıcılara reklam göstermenizi sağlar. Örneğin, yeniden pazarlama web sitenizden hiçbir şey satın almadan ayrılan kullanıcılara farklı cihazlarında alakalı reklamlar göstererek bu kullanıcılarla tekrar bağlantı kurmanıza yardımcı olur.Nasıl Çalışır?


Ziyaretçi Girişi

İnternet kullanıcıları web sitenizi ziyaret eder.

1

Cookie Bazlı Teknoloji

Web sitenizi ziyaret eden kullanıcının bilgisayarına Javascript kodundan oluşan bir cookie yerleşir.

2

Diğer Sitelerde Gösterim

Markanızı ve ürünlerinizi tanıtan bannerlar kullanıcının gezindiği sitelerde gösterilir.

4

VE DÖNÜŞÜM...

Diğer sitelerde web sitenizin bannerlarını gören kullanıcılar sitenizi ziyaret eder ve hedefleriniz doğrultusunda bir dönüşüm gerçekleştirmesi sağlanır.

5

Neden RemarketingZiyaretçilerin sadece %2’si bir internet sitesine ilk kez ziyaretinde alışveriş yapıyor. Ziyaretçileri yeniden kazanmak, web sitemize çekip olası alışveriş ihtimalini arttırmak için önemli bir hedefle yöntemidir. Marka bilinirliği açısından kuruma önemli katkılar sağlar.


neden remarketing


dinamik yeniden pazarlama


Dinamik Yeniden Pazarlama

Dinamik Yeniden Pazarlama, web sitenizi daha önce ziyaret etmiş müşterinize sadece markanızla alakalı genel reklam bannerlarını değil, kullanıcının web sitenizde daha önce incelemiş olduğu ürün ve hizmet ile ilgili reklamı göstermenize de olanak tanır. Dinamik Yeniden Pazarlama ile reklam vermeye başlamak için ürün ve hizmetinize ait bilgilerin yer aldığı bir dosya (feed) oluşturmanız gerekir.Hemen Başvur!


7 Gün / 24 Saat Canlı Destek


Ücretsiz Destek

Sorularınız için e-mail, canlı destek ya da telefon ile ücretsiz destek alabilirsiniz.

7 / 24 / 365 Canlı Destek

MooF profesyonel ekibi ile dilediğiniz zaman canlı destek ile iletişime geçebilirsiniz.


Şimdi Ara!