EN


Google Reklamları

8 yıllık sektör tecrübemiz, sertifikalı uzman ekibimiz ve akıllı dijital stratejilerimiz ile internette gezinen hedef kitlenize daha düşük maliyetlerle ulaşabilirsiniz. Optimizasyon ve dönüşüm hedefli kampanya kurguları ile daha çok performans daha düşük maliyet!
Hemen Teklif Al

arama ağı reklamları


Google Arama Ağı Reklamları

Arama ağı reklamları, Google Arama’da arama sonuçlarının üzerinde veya altında gösterilir. Google Play, Google Alışveriş ve Google Haritalar’da üzerinde veya altında gösterilebilirler.

Detaylar


Google Görüntülü Reklam Ağı

Display – Banner Reklamlarınızı yayınlayabileceğiniz reklam türüdür. Reklamlarınızı yayınlayabileceğiniz ağ 2 milyondan fazla web sitesi, video ve uygulamadan oluşur.
Görüntülü Reklam Ağı’nı kullanarak dünya genelindeki İnternet kullanıcılarının %90’ına ulaşabilirsiniz.


Detaylar

görüntülü reklamlar


remarketing yeniden pazarlama


Remarketing – Yeniden Pazarlama

Yeniden pazarlama, web site ziyaretçilerinizin, ziyaret ettikleri diğer web sitelerinde reklamınızın yeninden gösterilmesini sağlar. Yeniden pazarlama sayesinde marka bilinirliğiniz, reklam kampanyalarınızın etkisi ve satın alma oranları artış gösterir.

Detaylar


Youtube Reklamları

YouTube’da ve video iş ortağı sitelerinde video reklam biçimi ile etkileyici reklam kampanyaları oluşturabiliriz. Youtube’da yer alan reklam biçimleri şunlar: Yayın içi TrueView reklamlar, TrueView video discovery reklamları ve bumper reklamlar.


Detaylar

youtube reklamları


mobil reklamlar


Mobil Reklamlar

Google reklam türlerinin tamamı mobil cihazlarda desteklenir ve görüntülemeye uygundur. Reklam türleri; mobil metin reklam, mobil görüntülü reklam, mobil video reklamlar, sadece telefon araması reklamları, mobil uygulama ve evrensel uygulama modellerini içerir.

Detaylar


Alışveriş Reklamları

Online satış yapan bir web siteniz varsa, ürünlerinizi tanıtmak, web sitenize veya e-mağazanıza gelen trafiği artırmak ve daha nitelikli potansiyel müşteriler bulmak için Alışveriş kampanyalarını kullanabilirsiniz.


Detaylar

alışveriş reklamları
GMAIL Reklamları

Gmail reklamları, gmail mail altyapısını kullanan kullanıcıların gelen kutusunda en üst kısımda gösterilen etkileşimli reklamlardır. Bu reklamlara tıklandığında reklam e-posta gibi genişleyerek görüntülenir. Resim, video veya form kullanılabilir.

Detaylar

Hemen Başvur!


7 Gün / 24 Saat Canlı Destek


Ücretsiz Destek

Sorularınız için e-mail, canlı destek ya da telefon ile ücretsiz destek alabilirsiniz.

7 / 24 / 365 Canlı Destek

MooF profesyonel ekibi ile dilediğiniz zaman canlı destek ile iletişime geçebilirsiniz.


Şimdi Ara!