EN


Arama Ağı Reklamcılığı

İnternette gezinen kullanıcılarını “arama motorlarında” ürün ya da hizmetlerinizle ilgili kelimeleri aradığında sonuç sayfasında yer alan internet reklam alanlarıdır. İşletmenizin satışlarını ve marka bilinirliğini arttırır.arama ağı reklamları


google arama ağı


Arama Ağı reklamları nerelerde gösterilir?

Google Arama Ağı

Arama ağı reklamları, Google Arama’da arama sonuçlarının üzerinde veya altında gösterilir. Google Play, Google Alışveriş ve Google Haritalar’da üzerinde veya altında gösterilebilirler.
Google Arama Ağı İş Ortakları

Reklamlar, Google Arama Ağı iş ortaklarında da yayınlanabilir. Google arama alt yapısını kullanan çeşitli web sitelerinde arama sonuçlarıyla birlikte görüntülenebilir. Metin reklamların yayınlanabileceği Arama Ağı iş ortaklarının arasında yüzlerce web sitesine ek olarak Google Video ve diğer Google siteleri bulunmaktadır.


arama ağı iş ortakları


arama ağı reklam türleriArama Ağı’ndaki Reklam Türleri

Arama ağında kullanılabilecek birden fazla reklam modeli mevcuttur.

Metin Reklamlar

Dinamik Arama Ağı Reklamları

Yalnızca Telefon Araması

Bu reklam türleri, arama sonuçları sayfasında “Reklam” veya “Reklamlar” etiketiyle gösterilir ve iş ortağı sitelerinde “Google Reklamları” şeklinde etiketlenmiş olabilir. Bu reklamlar, genellikle reklamverenlerin adres veya telefon numarası gibi işletme bilgileri eklemelerine olanak tanıyan reklam uzantıları ile birlikte gösterilir.


Hemen Başvur!


7 Gün / 24 Saat Canlı Destek


Ücretsiz Destek

Sorularınız için e-mail, canlı destek ya da telefon ile ücretsiz destek alabilirsiniz.

7 / 24 / 365 Canlı Destek

MooF profesyonel ekibi ile dilediğiniz zaman canlı destek ile iletişime geçebilirsiniz.


Şimdi Ara!