EN


Programatik Reklamcılık & DV360 Teknolojisi

MooF Digital, yeni nesil gelişmiş reklam teknolojisi; programatik reklamcılık ve en önemli DSP’lerden Google Display & Video 360 (DV360) ile markaların satış ve bilinirliği en üst noktaya çıkarmaktadır!programatik reklam

programatik-reklamlar-1ROI Odaklı Reklam Teknolojisi

Programatik reklam teknolojisinde yazılımcılar aracılığıyla önceden belirlenen kriterlere göre seçilen internet kullanıcılarına belirli bir zaman diliminde reklam gösterilmektedir. Reklamveren burada DSP(Talep Yönlü Platform) ve DMP(Veri Yönetim Platformu) verileri ile birlikte demografik ve davranışsal hedefleme gerçekleştirebilmektedir. Asıl hedef ise firmanın ROI (yatırım getirisi) hedeflerine ulaşabilmektir.
DoubleClick İle Etkili Reklam Kampanyaları

  • Google DoubleClick, reklamverenlerin yüksek etkiye sahip reklam kampanyaları oluşturmasını, yönetmesini ve büyütmesini gerçekleştiren bir Google reklam teknolojisi platformudur.
  • Dünyanın en iyi yayıncıları, uygulama geliştiricileri online reklamcılık için DoubleClick ürünlerini tercih etmektedir.


programatik-reklamlar-2
Doğal Görünümlü Reklamlar: Native Reklamlar

Son yılların hızla büyüyen ve yaygınlaşan reklam modellerinden olan Native(doğal) reklamlar ile reklam görüntüsünden uzak etkili içerikler ile kullanıcıların markalarla ile etkileşime geçmesi sağlanır. Seçilen mecranın diline göre eğlendirici, bilgilendirici, etkileşime geçiren içerikler başarılı bir native kampanyası için olmazsa olmazlardandır.
Native Reklam Modelleri

IAB tarafından belirlenmiş 6 native reklam modeli bulunmaktadır.

Haber Kaynağı


Öne Çıkarılmış Sıralamalar


Arama Motoru Reklamları


Reklam İçi


Öneri Widget'ları


Kişiselleştirilmiş / SınırlandırılamazHemen Başvur!


7 Gün / 24 Saat Canlı Destek


Ücretsiz Destek

Sorularınız için e-mail, canlı destek ya da telefon ile ücretsiz destek alabilirsiniz.

7 / 24 / 365 Canlı Destek

MooF profesyonel ekibi ile dilediğiniz zaman canlı destek ile iletişime geçebilirsiniz.


Şimdi Ara!