EN

Bagg.com.tr, MooF ile Gösterimini %65,52 Artırdı!

Bagg.com.tr, MooF ile Gösterimini %65,52 Artırdı!
Yazar

Bagg Çanta; reklam, tanıtım, ambalaj ve promosyon alanlarında doğaya zarar vermeyen ürünler üretmeyi ilke edinerek faaliyetlerini ilk günden beri bu şekilde sürdüren bir çanta markasıdır.

Ürün gamını sürekli genişleten Bagg Çanta, faaliyet göstermiş olduğu sektör itibariyle doğal çevrenin korunmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Akıllı dijital strateji arayışı ile internette gezinen hedef kitlesine daha düşük maliyetlerle ulaşma, optimizasyon ve dönüşüm hedefli kampanya kurguları ile daha çok performans daha düşük maliyet hedefleyen Bagg Çanta’nın yolu MooF Dijital Reklam Ajansı ile kesişti.


YAKLAŞIM

 

MooF Dijital Reklam Ajansı, Bagg.com.tr’nin dönüşüm değerini üst düzeye çıkarmak ve daha geniş kitlelere ulaştırabilmek için çeşitli dijital pazarlama stratejileri uyguladı.

Artan erişimle birlikte hedeflediği marka bilinirliği artan Bagg.com.tr, yeni kitlelere ulaştı ve satış hunisinin farkındalık kısmında bir artış sağlandı.

Bu yeni ziyaretçilere yeniden dokunabilmek adına MooF Dijital Reklam Ajansı performans ekibi farklı stratejileri devreye soktu.

En iyi performans gösteren kampanyaları analiz edip hedefler doğrultusunda sürekli kendini güncelleyen performans ekibi başarıya emin adımlarla ilerledi.


SONUÇLAR

Kullandığımız dijital pazarlama stratejileri ile son 6 aylık süreyi kıyasladığımızda Bagg.com.tr’nin gösterimleri %65,52 artarken TBM ise %48,28 düştü.

Potansiyel müşterilerini ve satışlarını artırmayı hedefleyen Bagg.com.tr;

Gösterimlerinde %65,52 artış,

Ortalama tıklama başına maliyette %48,28 düşüş,

Edinme başı maliyette (EBM) %75,95 düşüş,

ROI oranında %320,13 artış sağladı.


 

Teklif Alın!


Yorumlar

  1. Berke Yağan : Mayıs 6, 2021 at 5:16 pm

    Çok güzel bir başarı sizi tebrik ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara!